•  

    (+90) 533 621 6438 - (+90) 535 416 4376

  •  

    bilgi@ozdemirevleri.com

Ayrıcalıklarımız

Kurulduğu günden beri yaptığı tüm yapılar da müşterilerine çağın son gereksinimi inşaat modellemeleri ile tasarlatmış olduğu inşaatları, Edremit Körfezi'nin çeşitli alanlarında inşa etmiştir.

Her zaman son teknolojie yapı sistemlerini kullanarak inşaatlarını tamamlamış, sağlamlık, dayanıklılık, konfor ve ferah evler inşa edeerek her kesimden müşterisinin cebine uygun yapılarla piyasada en iyi  "İnşaat" markalarının arasında yerini almıştır.

Kaliteli Yapılar

Tekgül İnşaat, yapmış olduğu her işin en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Geniş kadrosu ile yaptığı yapıların denetimlerini ve testlerini sürekli olarak yapmaktadır. Ayrıca dışardan Proje müşavirlik firmaları ile bağımsız denetimler yaptırmaktadır. Bunun da üzerine Bağımsız bir birim olan İzleme ve Kabul birimi plansız denetimler yaparak sürekli kalite kontrolü yapılmaktadır. İmalatlar en olumsuz hava koşullarına göre su, rüzgar, basınç, ısı ve yangın testlerine tabi tutulmaktadır. Tüm yapıları için kullanılan tüm malzemeler kalite sertifikasına sahip ve 1. sınıf malzemelerdir.

Farklarımız

Anahtar Teslim Projeler
Özdemir İnşaat bugüne kadar; yaptığı ve yapacağı tüm projelerini söz verdiği tarihlerde bitirmiş anahtar teslim sürelerini söz verdiği tarihler aralığında gerçekleştirmiştir.
7/24 Teknik Servis
Özdemir İnşaat, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan,Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.
Bize yatırım yapmış müşterilerimiz, herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında; 24 saat veya telefonla mesai saati içerisinde talep ve şikayetlerini tarafımıza ilettiklerinde, en geç 24 saat içerisinde kendilerine geri dönüş yapılmakta ve randevu alınmaktadır. Müteakiben de en geç bir hafta içerisinde Teknik Destek ihtiyaçları karşılanmış, şikayetleri giderilmiş olmaktadır.
Tasarım ve Dekorasyon
Özdemir İnşaat, yapacağı inşaatları tasarlarken en iyi ve insan odaklı tasarımlarla mimari yapılarını hazırlar, projeye döker, ve gerçekleştirir. Projelerinde çevreye zarar vermeden son trend ve teknolojik yenilikleri kullanarak beğenilen tasarımları mekanlarına yansıtır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (533) 621 64 38 - +90 (535) 416 43 76