•  

    (+90) 533 621 6438 - (+90) 535 416 4376

  •  

    bilgi@ozdemirevleri.com

Özdemit İnşaat

ÖZDEMİR İNŞAAT

Özdemir İnşaat; inşaat sektörünün lider ve köklü firmaları arasında yer alan, bu yolda önemli adımlar atan ve atmaya devam eden yapı firmasıdır. Firmamız çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış olan yapısı ile çağdaş teknolojiye hakim, deneyimli insan gücümüzle; yurt içinde genel müteahhitlik hizmetleri altında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuş, birçok alt yapı, konut ve fiziki yapı yatırımlarına imza atmıştır.

Kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü kimlik kazanmıştır. ÖZDEMİR İNŞAAT proje aşamasından başlayarak geliştirme, mimari yapım, teknolojik yenilikler, tasarımlar ve üretim dâhil anahtar teslim yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir. Yaptığı her projenin bireye özgü olması gerektiğini düşünür, insanların yaşam mekânlarını kendi zevklerine göre şekillendirmeleri gerektiğine ve bunu arzuladıklarına inanırız

Kaliteli Evler Üretiyoruz
Özdemir Satılık Ev
Edremitte İnşaat
Duru Evleri Satılık Daire

Firma Politikamız

Firma Politikamız, kaliteyi her daim en üst seviyede tutarak, müşterilerimize verdiğimiz tamamlama tarihlerinde konutlarını, dairelerini zamanında teslim ederek hız konusunda standartın üstünde bir çalışma izlemek, yaptığımız tüm yapılarımızı, prensip edindiğimiz; dürüstlük düsturu içerisinde tüm işlerimizin arkasın durarak bir çalışma izlemektir.

Ve biliyoruz ki biz iş elde etmekten ziyade insan elde edersek, insan yaşamına değer katarsak, kazanan taraf her iki tarafta olacaktır.

Kalite Odaklı Çalışıyoruz

Kalite Politikası
Özdemir, yüksek kalitede inşaat yapıları sunmak, pazar payını sürekli yükseltmek, üretimde modern ilkeleriyle teknolojik gelişmeleri takip etmek, ileri teknoloji ekipmanların ve nitelikli çalışanların katılımı ile sistemi sürekli gözden geçirerek iyileştirme sağlamak, müşterilerin talepleri doğrultusunda faaliyetlerinde yüksek sürat ile üretim-teslim etme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.
Misyonumuz
Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemektir.
Vizyonumuz
Yaptığımız her yapıda sürekli olrak başarımızı inşa ederek işimizin her alanında üstün kaliteli, yenilikçi ve modern bir inşaat şirketi olmak için çabalıyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (533) 621 64 38 - +90 (535) 416 43 76